2023/12/01

Playlista przykładowych pierwszych tańców absolwentów Szkoły Tańca Marka Glinki:

Playlista przykładowych pierwszych tańców wspaniałych absolwentów Siedlecka Szkoła Tańca Towarzyskiego:

link: https://www.youtube.com/watch?v=eRhGf8nzbEQ&list=PL9aeB_Gtt1gPXwgtjm17vWXI1YyW0dWW4&index=1

 

 
 


Mam ogromną przyjemność zaprosić Was na niezwykłe indywidualne lekcje tańca, które są idealnym przygotowaniem do Waszego pierwszego tańca!
 
Jeśli marzycie o magicznym pierwszym tańcu, który zostanie na długo w Waszej pamięci i zapewni niezapomnianą chwilę w Waszym życiu, to zapraszam na indywidualne lekcje tańca w Siedleckiej Szkole Tańca Marka Glinki.
 
Nie ważne, czy jesteście kompletnymi nowicjuszami, czy macie już pewne doświadczenie taneczne, nasze lekcje są dopasowane do Waszych umiejętności i oczekiwań. Wspólnie ustalimy styl tańca, który najbardziej Wam odpowiada -czy to romantyczny walc, zmysłowa salsa, czy może energiczny tango lub inny subtelny taniec z ciekawymi figurami.
 
Nie zwlekajcie dłużej i zróbcie pierwszy krok w stronę niezapomnianego pierwszego tańca! Skontaktujcie się już dziś, aby umówić się na indywidualne lekcje tańca i rozpocząć przygotowania. Zapewniam Was, że nauka tańca będzie nie tylko inspirująca, ale również dostarczy Wam mnóstwo radości i satysfakcji.
 
Podzielcie się tą wiadomością ze znajomymi, którzy pragną stworzyć niezapomniane wspomnienia na parkiecie. Razem możemy stworzyć wyjątkowe chwile, które będą trwały przez całe życie!
 
Zapraszamy do Siedlecka Szkoła Tańca Marka Glinki, gdzie marzenia o pięknym pierwszym tańcu stają się rzeczywistością!
 
Jeśli ktoś z Waszych znajomych będzie potrzebował, to serdecznie zapraszamy do udostępniania na swoich profilach społecznościowych.
 

  LISTA NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANYCH UTWORÓW NA PIERWSZY TANIEC
ABSOLWENTÓW SIEDLECKIEJ SZKOŁY TAŃCA Marka Glinki:

 

Zapisy i szczegółowe informacje:

tel.: 601991189, email: taniecsiedlce@gmail.com

__________________________

 

 Zapraszamy do zapraszania znajomych 🗣👤👥 i udostępniania na swoich profilach 😉

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz